Jídelní židle SOFT 2 – masiv / transparentní plast / ekokůže, bílá

Jídelní židle SOFT s polstrovaným sedákem je model v populárním skandinávském designu, který si zamilovali zákazníci po celém... více informací »
Jídelní židle SOFT 2 – masiv / transparentní plast / ekokůže
Značka: Kup Židle
1 949 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle SOFT s polstrovaným sedákem je model v populárním skandinávském designu, který si zamilovali zákazníci po celém...

Jídelní židle SOFT s polstrovaným sedákem je model v populárním skandinávském designu, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Výrobce skloubil moderní a tradiční materiály, tedy dřevo, transparentní plast a ekokůži, která je odolná vůči tekutinám. SOFT 2 je vhodná do celé řady interiérů, ať klasických, či moderních. Vynikne v jídelně, pracovně, ložnici či studentském pokoji. Nosnost 110 kg.
Rozměry:
– výška: 83 cm
– výška sedu: 50 cm
– šířka: 48 cm
– hloubka: 44 cm
Materiál:
– polykarbonát
– ekokůže
– masivní bukové dřevo
Dodáváme v demontu.


Hodně žádaný výrobek Jídelní židle SOFT 2 – masiv / transparentní plast / ekokůže, máte možnost najít bez problémů tu na našich stránkách v oblíbené rubrice kuchyňské židle. Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbená značka Kup Židle dlouhodobě prodává skvělé výrobky

Akční a ve slevě produkt Jídelní židle SOFT 2 – masiv / transparentní plast / ekokůže, bílá od populární značky Kup Židle jednoduše můžete sehnat u nás nyní za výhodnou cenu. Cena od 1 949 Kč.