Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle ESTER — síť, černá, nosnost 130 kg

Kancelářská ergonomická židle ESTER — síť, černá, nosnost 130 kg

Tento diskontní výrobek Kancelářská ergonomická židle ESTER — síť, černá, nosnost 130 kg od dodavatele kvalitních produktů Kup Židle jednoduše seženete u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Cena od 4 999 Kč.
Kancelářská ergonomická židle ESTER — síť

Model ESTER je prémiová ergonomická židle střední třídy od české značky Antares v populárním celosíťovaném provedení, která je ideální pro náročnou kancelářskou práci. Součástí židle jsou nastavitelné područky, nastavitelný podhlavník i flexibilní bederní opěrka. Nosnost 130 kg. Záruka 36 měsíců.
Hlavní výhody kancelářké židle ESTER

Celosíťované provedení pro maximální pohodlí
Synchronní mechanismus s automatickým nastavením tuhosti mechanismu
Měkčené výškově nastavitelné područky
Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník

Kancelářská židle ESTER zaujme nejen zdařilým designem, ale i mimořádným poměrem cena / užitná hodnota. Tento model i přes realitvně nízkou cenu může díky ergonomické výbavě směle konkurovat výrazně dražším modelům. Součástí židle je synchronní mechanismus, který přispívá k optimálnímu sedu, navíc s možností plynulé proměny úhlu sedáku a opěráku a aretace ve dvou pozicích. O správné nastavení tuhosti mechanismu se židle postará automaticky podle tělesné hmostnosti uživatele.
Další ergonomické prvky pak představují výškově nastavitelné područky s pohodlnou měkkou dotykovou plochou. Nastavitelný je i podhlavník, a to výškově i úhlově. Díky výpletu z oblíbeného materiálu v podobě síťoviny bude posezení komfortní a prodyšné i v letních měsících.
Na nylonovém kříži je pětice koleček pro všechny typy podlah.
Rozměry

Celková výška 117,5 – 130,5 cm
Celková šířka 66 cm
Celková hloubka 73 cm
Výška sedu 46 – 55 cm
Výška područek  63 – 82 cm
Šířka sedu 52 cm
Hloubka sedu 51 cm
Výška opěrka zad 74-78 cm