Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle FISH BONES — šedý plast, bílá ekokůže

Kancelářská ergonomická židle FISH BONES — šedý plast, bílá ekokůže

Exkluzivní produkt Kancelářská ergonomická židle FISH BONES — šedý plast, bílá ekokůže od společnosti s dlouholetou tradicí Kup Židle lze koupit nyní skutečně výhodně! Cenově vychází na 2 999 Kč.
Kancelářská ergonomická židle FISH BONES  — šedý plast

V dnešní době mnoho z nás tráví čím dál více času za pracovním stolem. Vzhledem k tomu je vhodné vybrat správné sezení, kde budete mít jistotu, že Vaše sezení je pohodlné a zdravé. Židle FISH BONES plní tento hlavní požadavek. Navíc má líbivý vzhled a je navržena v moderním stylu hodící se téměř do každé kanceláře, domácí pracovny nebo ordinace.
Klíčové vlastnosti:• kvalitní synchronní mechanika• posuvný sedák• výškové nastavení sedáku• anatomicky tvrovaný opěrák• výškově stavitelné područky
Židle je opatřena velmi kvalitní synchronní mechanikou s několika polohami blokace záklonu opěradla.Nabízí posuvný sedák pro zvětšení sedací plochy, výškové nastavení sedáku, anatomicky tvarovaný opěrák, výškově stavitelné područky, které jsou v ceně. Díky možnosti posuvu sedáku, individuálnímu nastavení opěrky hlavy a výšky sedu je židle vhodná pro osoby od 155 cm do 185 cm.
Opěradlo má pružné výkyvné lamely, které se přizpůsobí Vašim náklonům do boku.