Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle FORLI 1 + 1 ZDARMA — černá, nosnost 150 kg

Kancelářská ergonomická židle FORLI 1 + 1 ZDARMA — černá, nosnost 150 kg

Tento kvalitní produkt Kancelářská ergonomická židle FORLI 1 + 1 ZDARMA — černá, nosnost 150 kg od známého předního výrobce Kup Židle jde získat tady teď právě za super peníze. Právě teď jen za 4 499 Kč.
Kancelářská ergonomická židle FORLI 1 + 1 ZDARMA — černá

Moderní kancelářská židle FORLI se díky své výbavě řadí mezi modely střední třídy. Uspokojí většinu uživatelů, kteří hledají kvalitní ergonomickou židli pro 8hodinovou práci. Židle je vybavena synchronním mechanismem s několikanásobnou aretací, s možností plynulé proměny úhlu sedáku a opěráku a nastavením tuhosti mechanismu dle tělesné hmotnosti uživatele. Skvělý poměr cena / výbava. Pro postavy do 186 cm. Nosnost 150 kg, prodloužená záruka na 3 roky. Balení obsahuje 2 kusy. 
Hlavní výhody ergonomické židle FORLI

Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník
Výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěrka
Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
2D nastavitelné područky s měkčenou plochou
Univerzální pogumovaná kolečka o průměru 60 mm
Kvalitní potah s odolností 100 000 cyklů
Odnímatelné ramínko na šaty
Kříž z leštěného hliníku
Nosnost až 150 kg
Výhodná cena

Moderní kancelářská židle FORLI splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Eliminuje postižení vyvolané opakovanými pohyby malého rozsahu při práci s počítačem, a to díky skvělé výbavě v podobě.
Srdcem židle je synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací, samozřejmostí pak 2D nastavitelné područky, které dají odpočinout unaveným rukám. Pro ještě komfortnější sezení je židle vybavená výškově a hloubkově nastavitelnou bederní podpěrou a nastavitelným podhlavníkem (výškově a úhlově), na němž si můžete při pracovní pauze opřít hlavu. Základna modelu je z leštěného hliníku, kolečka jsou pogumovaná a vhodná na všechny typy povrchů a mají velkorysý průměr 60 mm. Nezanedbatelnou předností židle je i velmi pevný textilní potah s odolností 100 000 cyklů.
Parametry:

výška sedáku 49 až 58 cm
rozměr sedáku 49 x 50 cm
opěrka zad 56 x 82 cm
výška křesla 125 – 134 cm
nosnost do 150 kg
hmotnost 20 kg
záruka 36 měsíců