Kancelářská ergonomická židle HOPE – černá

Kancelářská ergonomická židle HOPE – černá


Značka/Výrobce:
Zboží je vyprodané. Možná vám ale uděláme radost jiným výrobkem.
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Popis produktu

HOPE je ergonomická židle v populárním celosíťovaném provedení, která je ideální pro náročnou kancelářskou práci. Součástí židle jsou nastavitelné područky, nastavitelná výška opěráku, posuv sedáku. Nosnost 130 kg. Model vhodný i pro vyšší postavy.
Hlavní výhody kancelářké ergonomické židle HOPE

Celosíťované provedení pro maximální pohodlí
Synchronní mechanismus
Výškově nastavitelné multifunkční područky
Zdařilý desing
Nastavitelná výška opěráku
Posuv sedáku
Integrovaná bederní opěrka

Kancelářská ergonomická židle HOPE zaujme nejen zdařilým designem, ale i mimořádným poměrem cena/ užitná hodnota. Tento model i přes realitvně nízkou cenu může díky ergonomické výbavě směle konkurovat výrazně dražším modelům. Součástí židle je synchronní mechanismus, který přispívá k optimálnímu sedu, další ergonomické prvky pak představují nastavitelné područky, posuv sedáku, nastavitelná opěrka hlavy a nastavitelná výška opěráku. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Po vypnutí je možné používat i klasické houpání.
Židle má hliníkový kříž, který perfektně tak ladí se zbytkem židle. Kolečka jsou pogumovaná, hodí se tak na tvrdé podlahy. Tento ergonomický model unese zátěž až 130 kg. Potah opěráku i sedáku zaručuje zcela bezkonkurenční pevnost a prodyšnost, což oceníte v horkých dnech nebo při dlouhém sezení.

Parametry židle HOPE
Šířka (cm): 66Hloubka (cm): 64Výška (cm): 118-126Šířka sedu: 50 cmHloubka sedu: 50 cmVýška sedu: 48-56 cmNosnost (kg): 130Mechanismus: Synchronní