Kancelářská ergonomická židle LD Seating LOOK FAST 270-AT

Jeden z nejpopulárnějších ergonomických modelů od české značky LD Seating. Linie Look se vyznačuje se svěžím designem,... více informací »
Kancelářská ergonomická židle LD Seating LOOK FAST 270-AT
Značka: LD seating
6 109 Kč
Ověřit dostupnost
Jeden z nejpopulárnějších ergonomických modelů od české značky LD Seating. Linie Look se vyznačuje se svěžím designem,...

Jeden z nejpopulárnějších ergonomických modelů od české značky LD Seating. Linie Look se vyznačuje se svěžím designem, moderními ergonomickými prvky a kvalitním dílenským zpracováním. Prodloužená záruka na 5 let. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle LD Seating LOOK 270-AT

Skvělý poměr cena/výbava
Synchronní mechanismus pro ideální ergonomii sezení
Výškově stavitelná bederní opěrka
Opěrák čalouněný samonosnou síťovinou
Posuv sedáku za příplatek
Rychlé dodání
Prodloužená záruka na 5 let

Model LOOK 270-AT je moderní kancelářská židle s vysokým opěrákem čalouněným samonosnou síťovinou NET. Součástí základní konfigurace je výškově stavitelná bederní opěrka, synchronní mechanika AT, plynový píst, kolečka a černý nylonový kříž. Za příplatek si lze dokoupit posuv sedáku, hliníkový kříž či područky. Židli dodáváme v celočerném provedení (opěrák sítovina NET, sedák látka DINO).
Technickým srdcem této židle je mechanismus nové generace, který automaticky nastaví tuhost pohybu opěradla a sedáku dle hmotnosti uživatele. Mechanika AT se ideálně hodí do míst, kde se střídá více uživatelů.
Parametry produktu
Minimální výška sedáku 41 cmMaximální výška sedáku 53 cmHmotnost 17 kgMinimální výška 98 cmMaximální výška 110 cmŠířka 70 cmHloubka 70 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Kancelářská ergonomická židle LD Seating LOOK FAST 270-AT originál od značky LD seating jednoduše získáte tady a teď ve slevě! Akční cena od 6 109 Kč.