Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá, nosnost 150 kg

Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá, nosnost 150 kg

Tento velmi žádaný kus Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá, nosnost 150 kg od skvělé značky Kup Židle lze koupit na našich stránkách nyní ve výhodné akci! Nabídky již od 5 590 Kč.
Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá

Ergonomická kancelářské židle NERO XXL je tou nejlepší volbou pro náročné uživatele, hledající prostornou a mohutnou židli, ve které by se cítili pohodlně. Tento model je jednak vybavený ergonomickými prvky a jednak vyčnívá svou velikostí, určenou pro uživatele vysoké až 200 cm a hmotností až 150 kg. S takovou výbavou pak překvapí i jeho přívětivá cena.
Hlavní benefity kancelářské židle NERO XXL

Rozměry pro prostorově výraznější uživatele
Posuv sedáku vpřed a vzad
Nastavitelné 3D područky (výškově, do stran, hloubkově)
Výškově a úhlově nastavitelná hlavová opěrka
Síťovaný opěrák
Kvalitní potah (až 100 000 cyklů)
Nosnost 150 kg
Stabilní ocelový kříž

Zádový opěrák se dá vizuálně rozdělit na prohnutou oblast beder, zad a nastavitelnou hlavovou opěrku. Díky tomu poskytuje ergonomické zázemí, které vám pomůže udržet si při práci správný tvar zad. Když dojde na odpočinek, oceníte nastavitelné područky. Nastavitelný je i samotný sedák, která má funkci posuvu. Můžete si tak nastavit hloubku sedu a perfektně si ji přizpůsobit svojí postavě. 
Židle nabídne pohodlí i svým zpracováním. Opěrák je vyvedený v oblíbené síťovině, materiálu populárním zejména díky svojí prodyšnosti, kterou oceníte zejména v létě. Sedák je pak čalouněný černou látkou. Základna židle je ocelová a zajišťuje nosnost až 150 kg. Kolečka jsou univerzální pogumovaná a vhodná pro všechny podlahy.
Rozměry:

Šířka 69 cm
Hloubka 74 cm
Výška sedu 52-62 cm
Šířka sedu 53 cm
Hloubka sedu 55 cm