Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá, nosnost 150 kg

Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá, nosnost 150 kg

Kvalitní výrobek Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá, nosnost 150 kg od značky s dlouholetou tradicí Kup Židle jde sehnat právě teď pořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 6 590 Kč.
Kancelářská ergonomická židle NERO XXL — černá

Ergonomická kancelářské židle NERO XXL je tou nejlepší volbou pro náročné uživatele, hledající prostornou a mohutnou židli, ve které by se cítili pohodlně. Tento model je jednak vybavený ergonomickými prvky a jednak vyčnívá svou velikostí, určenou pro uživatele vysoké až 200 cm a hmotností až 150 kg. S takovou výbavou pak překvapí i jeho přívětivá cena.
Hlavní benefity kancelářské židle NERO XXL

Rozměry pro prostorově výraznější uživatele
Nastavitelné 2D područky 
Výškově a úhlově nastavitelná hlavová opěrka
Posuvný sedák vpřed a vzad
Síťovaný opěrák
Kvalitní potah (až 100 000 cyklů)
Synchronní mechanika s vícebodovou aretací
Nosnost 150 kg
Stabilní ocelový kříž

Zádový opěrák se dá vizuálně rozdělit na prohnutou oblast beder, zad a nastavitelnou hlavovou opěrku. Díky tomu poskytuje ergonomické zázemí, které vám pomůže udržet si při práci správný tvar zad. Velký benefit představuje hloubkově nastavitelný sedák, díky němuž si židli perfektně přizpůsobíte své postavě. Když dojde na odpočinek, jistě uvítáte nastavitelné područky nebo nastavitelnou opěrku hlavy. V jádru pak je synchronní mechanika, navíc vybavená vícebodovou aretací.
Židle nabídne pohodlí i svým zpracováním. Opěrák je vyvedený v oblíbené síťovině, materiálu populárním zejména díky svojí prodyšnosti, kterou oceníte zejména v létě. Sedák je pak čalouněný černou látkou. Základna židle je ocelová a zajišťuje nosnost až 150 kg. Kolečka jsou univerzální pogumovaná a vhodná pro všechny podlahy.
Židle je vhodná pro uživatele s výškou až v 200 cm, minimální výška pro tento model je pak 175 cm. Ocení ji zakazníci vysocí i ti, kteří mají nadváhu (model má široký sed a velkou hloubku sedu, kterou lze i regulovat).
Rozměry:

Šířka 69 cm
Hloubka 74 cm
Výška sedu 52-62 cm
Šířka sedu 53 cm
Hloubka sedu 55 + 5 cm