Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle Sego LINK — síť/látka, černá

Kancelářská ergonomická židle Sego LINK — síť/látka, černá

Tento výjimečný výrobek Kancelářská ergonomická židle Sego LINK — síť/látka, černá od společnosti se zárukou kvality Sego jednoduše pořídíte tady nyní za parádní cenu! Nyní pořídíte jen za 5 590 Kč.
Kancelářská ergonomická židle Sego LINK — síť/látka
Ověřit dostupnost
Značka: Sego
5 590

Moderní pracovní židle LINK je další z modelové řady ergonomických židlí české značky Sego. Jde o kvalitní židli nabízející ergonomické a zdravé posezení pro všechny, kteří musejí trávit v kanceláři dlouhé hodiny. Nosnost 120 kg, záruka 36 měsíců.
Hlavní výhody ergonomické kancelářské židle LINK

výškově nastavitelný záhlavník
vysoký síťovaný opěrák
výškově nastavitelná bederní opěrka
výškově nastavitelné područky s polyuretanovými krytkami
integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací
hloubkové nastavení sedáku
nylonový kříž
univerzální kolečka Ø 60mm

Svojí výbavou potěší židle LINK všechny, kteří hledají ergonomické řešení za přijatelné ceny. Je vybavená opěrákem čalouněným síťovinou, kterou oceníte zejména v letních měsících. Navíc je doplněný o výškově nastavitelnou bederní opěrku i čalouněný záhlavník, které vám pomohou necítit se po práci rozlámaně. Výhoda je, že hlavovou opěrku můžete a nemusíte použít. V kování je krytka, kterou zakryjete otvor na opěráku pro hlavovou opěrku a nemusíte ji tak vůbec namontovat. V sedáku je pak kvalitní studená pěna, čalouněná pevnou černou látkou. Dá se navíc hloubkově nastavit a vy tak máte jistotu, že vám židle padne. Výškově nastavitelné jsou i područky.
Židle je vybavená synchronní mechanikou s vícebodovou aretací a v základu má pevný nylonový kříž. Jezdí na univerzálních kolečkách s průměrem 60 mm.
Rozměry:

Hloubka sedáku 49-54 cm
Šířka sedáku 48 cm
Výška židle 115 – 127 cm
Výška sedáku 44 – 53 cm
Výška opěráku 71 – 74 cm
Hmotnost 17,6 kg