Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle VEGA — síťovina, černá

Kancelářská ergonomická židle VEGA — síťovina, černá

Tento vynikající kus Kancelářská ergonomická židle VEGA — síťovina, černá od dodavatele se skvělou pověstí Kup Židle můžete koupit momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Výhodně teď u nás za 5 309 Kč.
Produkt bez obrázku

Skvělou výbavou překvapí ergonomická kancelářská židle VEGA, která je ideální volbou do každé kanceláře a domácí pracovny. Za dobrou cenu nabídne vše, co se od pracovní židle pro osmihodinnové sezení vyžaduje. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody ergnomické kancelářské židle VEGA

potažené prodyšnou síťovinou
synchronní mechanismus
2D nastavitelné područky 
2D nastavitelná opěrka hlavy
pogumovaná kolečka

Kancelářská židle VEGA má v jádru synchronní mechanismus, který zajišťuje dynamický sed a je optimální pro náročnou kancelářskou práci. Pohodlí ještě navíc přispěje i řada nastavitelných funkcí, jako jsou 2D nastavitelné područky a 2D nastavitelná opěrka hlavy. Uživatel si tak může snadno židli přizpůsobit sobě na míru a zvýšit si pohodlí při práci. Navíc i s flexibilním bederním opěrákem.
Na zádové opěrce i na sedáku je židle potažená černou síťovinou, která je oblíbená zejména pro svoji prodyšnost. To uživatelé ocení zejména během letních měsíců. Židle stojí stabilně na pevném plastovém kříži, který je vybavený pěticí univerzálních koleček. Hmotnost židle je 21 kg.
Rozměry

Celková šířka 61 cm
Celková hloubka 65 cm
Celková výška 129 cm
Šířka sedu 51 cm
Hloubka sedu 53 cm
Výška sedu 56 cm