Kancelářská otočná židle FALCAO — látka, růžová

FALCAO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento... více informací »
Kancelářská otočná židle FALCAO — látka
Značka: Kup Židle
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
FALCAO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento...

FALCAO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se perfektně hodí do moderních interiérů. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem. Kancelářská otočná židle je čalouněna odolnou a příjemnou látkou v růžovém odstínu. Eleganci židli dodává základna v bílém provedení. Kolečka jsou univerzální vhodná na všechny podlahy. Nosnost 110 kg.
Rozměry:
– šířka: 54 cm
– hloubka: 58 cm
– výška: 101-111 cm
– výška sedu: 47-57 cm
Materiál:
– tkanina 


Tento kvalitní a levný kus seženete bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii kancelářská křesla! Nyní si můžete koupit jiné kusy ze zmíněné rubriky ve slevě. V očích zákazníků populární značka Kup Židle poskytuje vynikající produkty.

Tento oblíbený výrobek Kancelářská otočná židle FALCAO — látka, růžová od značky s dobrým jménem Kup Židle máte možnost koupit aktuálně na webu napořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 699 Kč.