Kancelářská otočná židle FRESCO — látka, růžová

Křeslo Fresco upoutá pozornost dekorativním prošíváním, které dodává nábytku elegantní vzhled. Moderní křeslo se středně... více informací »
Kancelářská otočná židle FRESCO — látka
Značka: Kup Židle
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Fresco upoutá pozornost dekorativním prošíváním, které dodává nábytku elegantní vzhled. Moderní křeslo se středně...

Křeslo Fresco upoutá pozornost dekorativním prošíváním, které dodává nábytku elegantní vzhled. Moderní křeslo se středně vysokým opěrákem je čalouněné sametovou látkou v růžovém odstínu. Materiál použitý ve výrobním procesu je známý zvýšenou odolností proti drobným nečistotám a mechanickému poškození, působí esteticky a zároveň se snadno udržuje. Model Fresco je vybaven houpacím mechanismem, který umožňuje nastavit výšku sedáku tak, aby si jej každý mohl upravit podle svých individuálních preferencí. Kolečka jsou plastová a vhodná na měkké podlahy. Nosnost 100 kg.
Rozměry:
– šířka: 57 cm – hloubka: 55 cm 
– výška: 79-89 cm 
– výška sedu: 43-53 cm
Materiál:
– sametová tkanina

Tento kvalitní výrobek Kancelářská otočná židle FRESCO — látka, růžová od značky se skvělou pověstí Kup Židle snadno můžete sehnat tady nyní za báječnou cenu. Nyní můžete mít za 2 699 Kč.