Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka, tmavě šedá

TIROL 2 je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se... více informací »
Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka
Značka: Kup Židle
2 069 Kč
Ověřit dostupnost
TIROL 2 je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se...

TIROL 2 je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se perfektně hodí do moderních interiérů. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem, kříž je kovový s kolečky vhodnými na koberce. Čalounění odolnou látkou. Nosnost 110 kg.Rozměry:- výška: 97 – 107 cm- výška sedáku 39 – 49 cm – šířka: 44 cm- hloubka: 46 cm
Materiál:
– tkanina Další vlastnosti:- mechanismus houpací

Tento levný produkt Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka, tmavě šedá máte možnost nakoupit bez problémů tady na webu zařazený v rubrice židle do kanceláře! Nyní najdete akční zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu!

Tento zlevněný kus Kancelářská otočná židle TIROL 2 — látka, tmavě šedá od dodavatele zboží Kup Židle je dostupný tady teď právě za outletovou cenu! Teď za akční cenu 2 069 Kč.