Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská židle OHARA — síťovina, černá

Kancelářská židle OHARA — síťovina, černá

Hodně povedený produkt Kancelářská židle OHARA — síťovina, černá s pečetí kvality od značky Kup Židle je k dispozici právě za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 3 230 Kč.
Kancelářská židle OHARA — síťovina

Kancelářská židle OHARA je skvělou volbou při hledání zlaté střední cesty pro výbavu vaší kanceláře. Židle je nastavitelná, vybavená opěrkami a prodyšná, takže vám dobře poslouží při několikahodinové práci u počítače. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle ARUBA

prodyšný síťovaný opěrák
2D nastavitelná bederní opěrka
2D nastavitelný podhlavník
výškově nastavitelné područky

Židle je potažená odolnou černou síťovinou, materiálem oblíbeným zejména pro svoji prodyšnost. Konstrukce je pak z černého, vysoce pevného plastu a kříž je vybavený pěticí kvalitních univerzálních koleček. Židle je vybavená klasickým houpacím mechanismem a možností nastavitelné výšky sezení, která se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst v černé povrchové úpravě.
Pohodlné sezení zajistí ergonomicky tvarovaný opěrák s hloubkově a výškově nastavitelnou bederní opěrkou. Stejně nastavitelný je i podhlavník a výškově nastavitelné jsou i područky. Díky tomu se židle přizpůsobí svému uživateli a každému tak poskytne sezení na míru. Hmotnost židle je 18 kg.
Rozměry

Celková výška 136 cm
Celková šířka 64 cm
Celková hloubka 63 cm