Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo BASETBL XL — látka, antracit, nosnost 150 kg

Kancelářské křeslo BASETBL XL — látka, antracit, nosnost 150 kg

Zlevněný výrobek Kancelářské křeslo BASETBL XL — látka, antracit, nosnost 150 kg od známého výrobce Kup Židle máte možnost pořídit zde nyní za báječnou cenu. Nyní za akční cenu 3 690 Kč.
Kancelářské křeslo BASETBL XL — látka

Stylové kancelářské křeslo BASETBL XL které uspokojí i náročnější uživatele. Vysoká opěrka, prostornost sedadla a čalouněné područky jsou zárukou skvělého komfortu. Nadčasové provedení, které se bude vyjímat ve všech interiérech. Oproti základnímu modelu nabízí širší ocelový kříž a hlavně vyšší zádový opěrák, který zvládne zajistit pohodlí i uživatelům s výškou až 200 cm. Nosnost 150 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody křesla BASETBL XL

Vysoká zádová opěrka
Polstrování látkou s vysokou pevností
Houpací mechanismus s nastavitelnou silou protiváhy s aretací 
Čalouněné područky
Kovový kříž
Cena

Díky kvalitně polstrovanému sedáku a integrované hlavové opěrce se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si lze pohodlně opřít o pevné područky s čalouněním, což zajistí ještě větší pohodlí. Součástí křesla je mechanismus, který umožňuje houpaní a možnost si židli zaaretovat. Na bytelnosti křeslu přidává ocelový kříž v černé barvě. Kolečka jsou plastová o průměru 50 mm, hodí se především na koberec.
Rozměry:- šířka sedu 52 cm- hloubka sedu 49 cm- výška 120-128 cm- výška sedu 45-54 cm- výška opěradla 77 cm
Materiál:- látka, ocel, plast