Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo BLANC — ekokůže, bílá

Kancelářské křeslo BLANC — ekokůže, bílá

Výjimečný a žádaný produkt Kancelářské křeslo BLANC — ekokůže, bílá od našeho známého výrobce Kup Židle můžete sehnat tady teď právě trvale výhodně. Levně za cenu 3 499 Kč.
Kancelářské křeslo BLANC — ekokůže

Manažerské křeslo BLANC může být skvělým společníkem do kanceláře či domácí pracovny, kde potřebujete extra pohodlí jak v podobě polstrovaného sedáku, tak područek. Navíc díky své nevšední barvě na sebe v každé místnosti přitáhne pozornost. Nosnost 130 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla BLANC

ergonomické dvojité polstrování
čalounění lehce udržitelnou ekokůží
čalouněné područky
skvělá cena

BLANC může nabídnout čalounění v podobě ekokůže v bílé barvě. Ta vyniká nejen elegantním čistým vzhledem, ale i jednoduchou údržbou. Povrch materiálu se jemně leskne, což celému designu dodává luxusní vzhled. Stejně čalouněné jsou i pevné područky, na které se můžete pohodlně opřít unavené lokty. Neopomenutelnou předností křesla je dvojité polstrování, které jej činí o poznání pohodlnější oproti běžnému polstrování.
V srdci židle se skrývá klasická houpací mechanika s nastavitelnou sílou protiváhy. Stojí pevně usazena na odolném plastovém kříži v kombinaci černé a chromované barvy, které tak dodávají skvělý kontrast ke světlému povrchu židle. Osazený je pěticí koleček určených na tvrdé podlahy. 
Rozměry:

Celková šířka 67 cm
Celková hloubka 74 cm
Celková výška 118-128 cm