Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo NAPOLI – ekokůže, látka, červená

Kancelářské křeslo NAPOLI – ekokůže, látka, červená

Tento žádaný kus Kancelářské křeslo NAPOLI – ekokůže, látka, červená od top značky Kup Židle jednoduše můžete najít tady nyní skutečně levně. Cena od 3 869 Kč.
Kancelářské křeslo NAPOLI – ekokůže

Kancelářské křeslo NAPOLI je další z velmi populárních a luxusních modelů sportovních herních křesel v designu sedačky závodního vozu s výraznými zaoblenými liniemi. Má skvělé ergonomické rozvržení. Potah je v kombinaci červené ekokůže a černé látky MESH, čímž je zajištěna jeho dobrá prodyšnost. 
Hlavní výhody kancelářského křesla NAPOLI

Nádherný design
Vysoký lesk
Sedák i opěrák z odolné PU kůže, která se snadno udržuje
Nosnost 120 kg
Houpací mechanismus

Sportovní prošívání je samozřejmostí. Polstrování je z kvalitní PU pěny je zárukou pohodlného posezení při herních dnech i večerech. Ruce si můžete pohodlně položit na polstrované područky potažené černou ekokůží a samozřejmě s bílým obšitím. Jako bonus k tomuto křeslu jsou plastové prvky v černém vysokém lesku.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost židle je 120 kg.
Rozměry:
– šířka 60 cm
– hloubka 710 cm
– výška 112-122 cm
– výška sedu 47-57 cm