Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo NOIR — ekokůže, černá

Kancelářské křeslo NOIR — ekokůže, černá

Designový produkt Kancelářské křeslo NOIR — ekokůže, černá od značky se zárukou kvality Kup Židle můžete koupit na našich stránkách extra výhodně! Výhodně teď u nás za 3 239 Kč.
Kancelářské křeslo NOIR — ekokůže

Moderní křeslo NOIR může být skvělým společníkem do kanceláře či domácí pracovny, kde potřebujete extra pohodlí jak v podobě polstrovaného sedáku, tak područek. Nosnost 130 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla NOIR

ergonomické dvojité polstrování
čalounění lehce udržitelnou ekokůží
čalouněné područky
skvělá cena

NOIR může nabídnout čalounění v podobě černé ekokůže. Ta vyniká nejen elegantním čistým vzhledem, ale i jednoduchou údržbou. S jejím černým povrchem pak kontrastují bílé švy, dodávající celkovému designu křesla zajímavý detail. Stejně čalouněné jsou i pevné područky, na které se můžete pohodlně opřít unavené lokty. Neopomenutelnou předností křesla je dvojité polstrování, které jej činí o poznání pohodlnější oproti běžnému polstrování.
V srdci židle se skrývá klasická houpací mechanika. Stojí pevně usazena na odolném plastovém kříži ve stříbrné barvě, který tak vyniká oproti černému povrchu židle. Osazený je pěticí koleček určených na tvrdé podlahy. 
Rozměry

Celková šířka 64 cm
Celková hloubka 70 cm
Celková výška 115-125 cm