Kancelářské křeslo s podnožkou FREEMAN – látka, síť, černá / šedá

Moderní kancelářské křeslo FREEMAN na kolečkách s výsuvnou podnožkou. Sedák židle je potažený látkou v černé barvě a... více informací »
Kancelářské křeslo s podnožkou FREEMAN – látka
Značka: Kup Židle
3 889 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kancelářské křeslo FREEMAN na kolečkách s výsuvnou podnožkou. Sedák židle je potažený látkou v černé barvě a...

Moderní kancelářské křeslo FREEMAN na kolečkách s výsuvnou podnožkou. Sedák židle je potažený látkou v černé barvě a opěrák je v síťovaném šedém provedení. Součástí křesla jsou i polstrované područky pro ještě větší komfort. Kříž židle je z chromovaného tvrzeného plastu a snadný pohyb zajišťuje pět plastových koleček, ty jsou za příplatek možné nahradit pogumovanýma.  Součástí je opěrka hlavy a bederní opěrka. Křeslo má i houpací mechanismus. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 61 cm
– hloubka 60 cm
– výška 116-123 cm
– výška sedáku: 48-55 cm
Materiál:
– membránová tkanina
– síť
Další informace:
-houpací mechanismus

Vynikající produkt Kancelářské křeslo s podnožkou FREEMAN – látka, síť, černá / šedá máte možnost získat pohodlně tady na našem webu umístěný v rubrice kancelářská křesla! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Kup Židle poskytuje skvělý sortiment.

Velmi žádaný kus Kancelářské křeslo s podnožkou FREEMAN – látka, síť, černá / šedá od známé společnosti Kup Židle snadno můžete získat na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Nabídky od 3 889 Kč.