Kancelářské křeslo STANLEY — ekokůže, černá

STANLEY je moderní kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Jako první vás nadchne... více informací »
Kancelářské křeslo STANLEY — ekokůže
Značka: Kup Židle
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
STANLEY je moderní kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Jako první vás nadchne...

STANLEY je moderní kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Jako první vás nadchne netradiční celokovová konstrukce s chromovou úpravou, následně oceníte čalounění odolnou ekologickou kůží. Židle má zesílený kovový kříž s chromovou úpravou s univerzálními kolečky vhodnými na všechny povrchy. Díky kvalitnímu pístu je též výškově nastavitelná a s houpacím mechanismem. Tuhost pohupu lze lehce regulovat velkým plastovým šroubem, který je umístěn pod sedákem. Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry:
– šířka: 59 cm- hloubka: 71 cm- výška: 108 – 115 cm- výška sedu: 49 – 56 cm 
Materiál:
– ekokůže
Další funkce:
– mechanismus houpací

Zlevněný produkt Kancelářské křeslo STANLEY — ekokůže, černá pocházející od značky Kup Židle naleznete teď opravdu výhodně! Ceny již od 3 599 Kč.