Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo VISITOR — ekokůže, černá

Kancelářské křeslo VISITOR — ekokůže, černá

Tento levný výrobek Kancelářské křeslo VISITOR — ekokůže, černá od kvalitní společnosti ADK pohodlně dostanete právě teď v nabídce za super peníze! Levně za 3 190 Kč.
Kancelářské křeslo VISITOR — ekokůže
Ověřit dostupnost
Značka: ADK
3 190

Kancelářské křeslo VISITOR je skvělou kombinací ideálního pracovního posezení a příjemné ceny. Dokáže nabídnout houpací stavitelnou mechaniku, ergonomicky tvarované polstrování i reprezentativní vzhled. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla VISITOR

základní mechanismus
měkký sedák a opěrák z černé eko kůže
čalouněné opěrky rukou
nastavení výšky sedu
nosnost až 120 kg

Celé křeslo Visitor je čalouněno elegantní černou prošívanou eko kůží. Tento odolný a snadno udržovatelný materiál má na dotek i na pohled strukturu velmi podobnou klasické kůži, takže příjemně doplňuje chromované prvky křesla. Opěrák pak zdobí nabíraní, které jej ozvlášťnuje a přidává mu na eleganci. Zároveň je opěrák vysoký a tak vám zaručí pohodlnou podporu zad v oblasti krční páteře i beder. Potěší i pevné čalouněné opěrky rukou, které jsou zaobleny tak, aby bylo možné křeslo přisunout až ke stolu. Potěší i prostorný sedák, který díky negativnímu základu pomáhá lepšímu prokrvení nohou.
V dané cenové kategorii u křesla Visitor příjemně překvapí nastavitelný základní mechanismus. Ten umožňuje nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti opěráku. Nastavení výšky je možné díky plynovému pístu, který je snadno ovladatelný jednoduchou páčkou. Nastavení tuhosti opěráku je poté možné pomocí regulačního šroubu, kdy si zvolíte vámi preferovaný odpor. Křeslo pak pevně stojí na chromovaném kovovém kříži, který je doplněný o pětici koleček.
Rozměry:

Výška 116-126 cm
Šířka 57,5 cm
Hloubka 65 cm
Výška sedu 46 – 56 cm
Šířka sedáku 51 cm
Hloubka sedáku 49 cm
Výška opěráku 70 cm