Konferenční stolek BARBOSSA – bílá

Konferenční stolek BARBOSSA je jednoduchý, funkční stolek v moderním stylu. Skvěle zapadne do každého interiéru. Je vytvořen z... více informací »
Konferenční stolek BARBOSSA – bílá
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek BARBOSSA je jednoduchý, funkční stolek v moderním stylu. Skvěle zapadne do každého interiéru. Je vytvořen z...

Konferenční stolek BARBOSSA je jednoduchý, funkční stolek v moderním stylu. Skvěle zapadne do každého interiéru. Je vytvořen z lamina v bílé barvě. Tento materiál má mimořádně velkou pevnost. 
Rozměry:
– délka: 102 cm- šířka: 67 cm- výška: 46 cm
Materiál :
– laminoNový kus můžete získat právě nyní tu na stránkách v populární sekci stolky do obýváku! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Kup Židle vám může poskytnout špičkový sortiment.

Tento žádaný produkt Konferenční stolek BARBOSSA – bílá od top značky Kup Židle snadno můžete získat na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Akční cena od 2 499 Kč.