Konferenční stolek JACKSONA – MDF, zlatý dub / černá

Konferenční stolek JACKSONA je jednoduchý a skvěle zapadne do každého interiéru. Stolek je umístěn na pevných nohách z... více informací »
Konferenční stolek JACKSONA – MDF
Značka: Kup Židle
1 769 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek JACKSONA je jednoduchý a skvěle zapadne do každého interiéru. Stolek je umístěn na pevných nohách z...

Konferenční stolek JACKSONA je jednoduchý a skvěle zapadne do každého interiéru. Stolek je umístěn na pevných nohách z práškově lakované oceli v černém odstínu. Odkládací deska je vyrobena z MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Zajímavým prvkem nábytku je spodní polička vyrobena z umělého ratanu v černé barvě. Nosnost je 30 kg.
Rozměry:
– délka: 105 cm
– šířka: 55 cm
– výška: 44 cm
Materiál:
– dýhovaná MDF
– syntetický ratan
– ocel s práškovým nástřikem
Tento výjimečný výrobek Konferenční stolek JACKSONA – MDF, zlatý dub / černá je dostupný přímo tady a teď na našem webu ve známé sekci stolky do obýváku! Připravili jsme ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí.

Tento nejprodávanější kus Konferenční stolek JACKSONA – MDF, zlatý dub / černá originál od značky Kup Židle jednoduše můžete pořídit u nás v akci! Nyní za akční cenu 1 769 Kč.