Konferenční stolek MANTA KWADRAT – MDF, více barev Dub votan

Konferenční stolek MANTA KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se... více informací »
Konferenční stolek MANTA KWADRAT – MDF
Značka: Kup Židle
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek MANTA KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se...

Konferenční stolek MANTA KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se stolek vleze i do menších prostorů. Svým elegantním designem si tento stolek rozumí s každým interiérem. Dolní deska stolku poslouží jako úložný prostor, kam lze odložit třeba společenskou hru, časopis nebo knihu. Nosnost je 20 kg.
Rozměry:
– délka 70 cm
– šířka 70 cm
– výška 54 cm
Materiál:
– laminovaná MDF deska
Oblíbený a akční kousek Konferenční stolek MANTA KWADRAT – MDF, více barev Dub votan jde získat nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice stolky do obýváku! Nyní koupíte další zboží z této populární sekce za akční cenu. Významný výrobce Kup Židle dlouhodobě nabízí top produkty. Nové kousky každý den. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Konferenční stolek MANTA KWADRAT – MDF, více barev Dub votan od výrobce Kup Židle snadno seženete u nás nyní v akci! Akční cena 1 690 Kč.