Konferenční stůl PULA se zvedací deskou — 98x50x43-54 cm, dub sonoma/bílá

Velmi praktický konferenční stůl PULA, která vás upoutá nejen díky modernímu designu a krásné kombinaci barev dub sonoma a... více informací »
Konferenční stůl PULA se zvedací deskou — 98x50x43-54 cm
Značka: Kup Židle
2 380 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi praktický konferenční stůl PULA, která vás upoutá nejen díky modernímu designu a krásné kombinaci barev dub sonoma a...

Velmi praktický konferenční stůl PULA, která vás upoutá nejen díky modernímu designu a krásné kombinaci barev dub sonoma a bílá. Oproti běžným stolkům nabízí zvedací horní desku, pod níž se ukrývá velký úložný prostor. Skvělý stolek do menších bytů, kde je důležitý každý centimetr. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 98 cm
Hloubka: 50 cm
Výška: 43-54 cm
Hmotnost: 18 kg
Velmi prodávaný výrobek Konferenční stůl PULA se je k získání přímo u nás ve známé kategorii stolky do obýváku! Připravili jsme ještě jiné výrobky z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle má na skladě špičkové zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento neodolatelný produkt Konferenční stůl PULA se zvedací deskou — 98x50x43-54 cm, dub sonoma/bílá od výrobce Kup Židle snadno pořídíte tady a teď právě za výhodnou cenu. Nabídky již od 2 380 Kč.