Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou... více informací »
Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev
Značka: Kup Židle
3 134 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou...

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou prodyšným soft touch meshem. Nosnost až 130 kg. 
Parametry: 
Šířka: 61 cmŠířka sedáku: 50 cmHloubka: 50 cmVýška: 84 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 10 kgBarva plastu: bíláSedák: sklopnýVýplň sedáku: studená pěnaOpěrák: výkyvnýStohovatelná: anoNosnost: 130 kg Kvalitní a levný produkt Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá můžete dostat jednoduše tady a teď na našem webu ve známé kategorii kancelář. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této kategorie za výborné peníze!

Designový kus Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá s osvědčenou značkou Kup Židle jednoduše můžete najít na našich stránkách skutečně výhodně. V akci od 3 134 Kč.