Křeslo STERN – umělý ratan, kov, látka šedá

Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti.... více informací »
Křeslo STERN – umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 579 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti....

Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti. Křeslo je vyrobeno z umělého ratanu v přírodním provedení. Konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Pohodlné posezení je samozřejmostí, díky čalouněnému sedáku v šedé barvě. Nosnost je 110 kg. 
Rozměry:
– šířka 55 cm
– hloubka 47 cm
– výška 74 cm
– výška sedu 43 cm
Materiál:
– umělý ratan
– ocel s práškovým nástřikem 
– tkaninaKvalitní a oblíbený produkt můžete sehnat taky u nás umístěný v rubrice zahrada. Vyhledejte si podobné produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Tato značka Kup Židle pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment Nové kousky každý den.

Tento levný výrobek Křeslo STERN – umělý ratan, kov, látka šedá od společnosti Kup Židle najdete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Ceny od 2 579 Kč.