Psací stůl TREGO — ořech / černá

Psací stůl TREGO je mimořádně elegantní a zároveň velmi praktický kus nábytku, díky kterému se práce doma stane mimořádně... více informací »
Psací stůl TREGO — ořech / černá
Značka: Kup Židle
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl TREGO je mimořádně elegantní a zároveň velmi praktický kus nábytku, díky kterému se práce doma stane mimořádně...

Psací stůl TREGO je mimořádně elegantní a zároveň velmi praktický kus nábytku, díky kterému se práce doma stane mimořádně pohodlnou. Psací stůl zaujme nejen originálním vzhledem, ale také pečlivě promyšleným designem. Designéři vytvořili jedinečnou strukturu, propracovanou do nejmenších detailů, aby byla práce doma mnohem příjemnější. Nábytek tvoří široká deska s policemi a přihrádkami, což se skvěle hodí jako místo pro uložení knih nebo sešitů. Součástí stolu jsou dvě velké a prostorné zásuvky, které vám umožní kontrolovat nepořádek. Celek je vyroben z laminované desky v barvě ořech. Stůl stojí na mírně rozšířených nohách z černého kovu.
Rozměry:
– šířka: 128 cm
– hloubka: 48 cm
– výška: 87 cm
 Materiál:
– dýhovaná nábytková deska – melamin
– ocel s práškovým nástřikem
 Barva:
– ořech / černá

Neodolatelný produkt Psací stůl TREGO — ořech / černá od společnosti s výborným jménem Kup Židle seženete zrovna za rozumné peníze! Akční cena již od 2 199 Kč.