Relaxační křeslo FIDO — masiv buk, světle šedá

Pohodlné křeslo FIDO dokonale zapadne do prostoru moderního relaxačního koutku v pracovně nebo obývacím pokoji. Široké a měkké... více informací »
Relaxační křeslo FIDO — masiv buk
Značka: Kup Židle
1 599 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pohodlné křeslo FIDO dokonale zapadne do prostoru moderního relaxačního koutku v pracovně nebo obývacím pokoji. Široké a měkké sedadlo je kombinováno s tvarovaným opěradlem, které umožní pohodlný odpočinek. Světle šedé křeslo bude nejen vysoce funkčním kusem nábytku, ale především atraktivním prvkem prostoru. Univerzální křeslo FIDO je čalouněno kvalitní tkaninou, která zvýrazní elegantní atmosféru interiéru. Stabilní nohy modelu (zadní mírně ohnuté) jsou vyrobeny z masivního dřeva, které se vyznačuje zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. FIDO se hodí do jakéhokoli typu interiéru. Nosnost 120 kg.
Rozměry:- šířka 52 cm- hloubka 65 cm- výška 75 cm- výška sedu 45 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo


Tento exkluzivní produkt Relaxační křeslo FIDO — masiv buk, světle šedá lze nakoupit snadno na webu umístěný v rubrice křesla do obýváku! Prozkoumejte unikátní produkty ve zmíněné kategorii v akci! U zákazníků oblíbený výrobce Kup Židle má v nabídce vynikající sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!