Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Obývací pokoj
  3. Křesla do obýváku
  4. Relaxační křeslo SALAVAN 2 — hnědá látka

Relaxační křeslo SALAVAN 2 — hnědá látka

Tento kvalitní a levný produkt Relaxační křeslo SALAVAN 2 — hnědá látka od top značky Kup Židle jde získat u nás teď za nejnižší cenu. Akční ceny od 5 999 Kč.
Relaxační křeslo SALAVAN 2 — hnědá látka

Relaxační televizní křeslo Salavan 2 čalouněno látkou hnědé barvy v dekoru vintage kůže (připomínající semiš) na stabilní černé kovové podnoži. Křeslo je polohovatelné ve dvou pozicích s aretací. Kostra z masivního dřeva. Nosnost 130 kg.
Hlavní výhody relaxačního křesla SALAVAN 2

Vysoká nosnost až 130 kg
Masivní polstrování
Konstrukce z masivu
Prostornost sedadla

Mechanické konstrukce jsou kovové, lakované černou práškovou barvou. Výplň z velmi kvalitní PU pěny 28D na sedacích plochách, 22D na bocích a 3 vlnovcových pružin v každém místě sedáku. Funkce – polohování ve dvou pozicích – Relax I a Relax II, oboje s aretací. Zadní strana křesla je čalouněná ve stejné potahové látce, je možné ho umístit ke stěně, ale i do středu místnosti. Celková nosnost křesla je 130 kg. Světlá výška křesla je 7 cm, výška područek 60 cm a jejich šíře skvělých 18 cm.
Maximální pohodlí, možnost relaxačních poloh a také vnitřní prostornost tohoto křesla tvoří harmonický celek, který oceníte při odpočinku po celodenním shonu anebo jen při příjemném lenošení u televize, knížky či mobilu. Stačí zabořit ruce do širokých a příjemně měkkých područek, nebo si přidat jednu z relaxačních poloh a budete velmi dlouho otálet a přemlouvat se, abyste křeslo opustili.
Polohovaní zádové opěrky a výsuvné podnožky je na sobě nezávislé. Pomocí páčky na boku lze vysunout podnožku. Polohování zádové opěrky je pomocí vlastní síly.
Popis produktu:

Materiál:
látka

Styl:
Moderní

Nosnost (kg):
130

Výška:
100 cm

Šířka:
80 cm

Hloubka:
91-163 cm

Výška sedu:
50 cm

Šířka sedu:
40 cm

Hloubka sedáku:
55 cm

Barva:
Hnědá

Demontované:
Ano