Relaxační křeslo SANTIAGO— látka, hnědá

Křeslo Santiago si zamilujete nejen pro majestátní vzhled, ale i díky bohatému prostoru, který uživateli nabízí. Máte tak... více informací »
Relaxační křeslo SANTIAGO—  látka
Značka: Kup Židle
8 090 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Santiago si zamilujete nejen pro majestátní vzhled, ale i díky bohatému prostoru, který uživateli nabízí. Máte tak...

Křeslo Santiago si zamilujete nejen pro majestátní vzhled, ale i díky bohatému prostoru, který uživateli nabízí. Máte tak jistotu, že vás čeká královské sezení. K němu přispívá i bohatě polstrovaný sedák a masivní opěrky rukou. Křeslo má hloubku sedu 53 cm a nad opěrou zad je umístěný stylový výsuvný podhlavník, a proto je tento model vhodný i pro vyšší postavy. Stabilitu křesla zajišťuje ocelová kostra, nosnost je až 130 kg.
Parametry:
Šířka 112 cmVýška 114 cmHloubka 92 cmVýška sedu 41 cmHloubka sedu 53Hmotnost 35 kgNosnost 130 kg Neodolatelný kus máte možnost nakoupit bezstarostně tady na webu zařazený v sekci obývací pokoj. Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další zboží od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle má na skladě vynikající sortiment Vždyť to vidíte sami.

Tento velmi žádaný kus Relaxační křeslo SANTIAGO— látka, hnědá od top značky Kup Židle jednoduše můžete sehnat zde teď právě opravdu výhodně! Cena od 8 090 Kč.