Relaxační polohovací křeslo ASKOY — hnědá látka

Klasické a pohodlné relaxační křeslo ASKOY se stane senzačním pomocníkem při lenošení po náročném dni v práci, či při... více informací »
Relaxační polohovací křeslo ASKOY — hnědá látka
Značka: Kup Židle
10 790 Kč
Ověřit dostupnost
Klasické a pohodlné relaxační křeslo ASKOY se stane senzačním pomocníkem při lenošení po náročném dni v práci, či při...

Klasické a pohodlné relaxační křeslo ASKOY se stane senzačním pomocníkem při lenošení po náročném dni v práci, či při čtení knihy u krbu. 
Křesílko je celočalouněné příjemnou látkou v odstínu hnědé barvy a hlavní předností křesílka je funkce polohování pomocí páčky na bořční straně křesílka, díky které si budete moci vychutnávat maximální pohodlí. Navíc si ruce můžete pohodlně opřít o područky a nohy o komfortní výsuvnou podnožku. Jistě oceníte i masivní sedák a opěrák, který vám zaručí královské posezení. 
Polohovaní zádové opěrky a výsuvné podnožky je na sobě nezávislé. Pomocí páčky na boku lze vysunout podnožku. Polohování zádové opěrky je pomocí vlastní síly.
Křeslo se krásně bude vyjímat ve vaší pracovně či obývacím pokoji. Nosnost křesílka je až 110 kg. 
Parametry křesla ASKOY:Šířka: 87 cm Hloubka: 92 cm Výška: 97 cm Výška sedu: 49 cm Hloubka sedu: 56cm Nosnost: 110 kgHmotnost: 40 kgNeodolatelný výrobek Relaxační polohovací křeslo ASKOY — hnědá látka máte možnost sehnat teď na webu v populární kategorii obývací pokoj. Podívejte se na kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. To ale není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Kup Židle má ve stále nabídkce prvotřídní zboží

Tento levný produkt Relaxační polohovací křeslo ASKOY — hnědá látka od známé společnosti Kup Židle můžete sehnat zde teď opravdu výhodně. Cena již od 10 790 Kč.