Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Dětský pokoj
  3. Dětské židle a stoly
  4. Rostoucí dětská židle na kolečkách Mayer FREAKY SPORT – s područkami Aquaclean černá/šedá 2430 08 397

Rostoucí dětská židle na kolečkách Mayer FREAKY SPORT – s područkami Aquaclean černá/šedá 2430 08 397

Kvalitní kus Rostoucí dětská židle na kolečkách Mayer FREAKY SPORT – s područkami Aquaclean černá/šedá 2430 08 397 od značky Mayer jednoduše můžete sehnat u nás právě téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 9 740 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Mayer
9 740

Špičková kvalita a sportovní design současnosti, to je dětská rostoucí židle na kolečkách Mayer FREAKY SPORT. Otočná židle pro správné sezení nastavitelná dle velikosti postavy (až 180 cm) se všemi přednostmi pro děti od 4 let i náctileté. Součástí standardního provedení jsou univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy. Záruka 60 měsíců. Nosnost 110 kg.
Hlavní výhody dětské rostouc židle na kolečkách Mayer FREAKY SPORT

Ergonomické postranní vedení
Tvarovaná pěna na podporu zad
Měkké chráněné područky
Ideální přizpůsobení postavě
Nastavitelnost hloubky sezení ve 4 stupních
Dlouhá životnost od 4 let až po dospělost

Však to znáte – každý rok musíte kupovat nové džíny, boty, trička, protože jsou děti zase o pár centimetrů větší. Chcete, aby děti rostly, ale často to vyprázdní peněženku. FREAKY SPORT roste s Vaším dítětem, a tím opravdu spoříte peníze. Pomocí systému Easy Click můžete Vašemu dítěti zcela pohodlně nastavit pozici sezení. Nastavením pozice zádové opěrky a područek bude nastavena hloubka sezení, a to jedním kliknutím.
Bezestupňové jednoduché nastavení výšky sezení je možné pro výšku dítěte od 110 do 180 cm. Tím je zajištěno rovnoměrné rozdělení tlaku na hýždě a stehna a zdravá pozice sezení. Systém lomícího se kloubu je extrémně odolný umělohmotný kloub, který vyhovuje požadavkům na testy i pro židle pro dospělé.