Rozkládací pohovka CARLO — kov, šedá látka

Rozkládací pohovka CARLO je kus nábytku v minimalistickém stylu. Leží na čtyřech nohách z chromované oceli. Sedák a opěrák... více informací »
Rozkládací pohovka CARLO — kov
Značka: Kup Židle
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací pohovka CARLO je kus nábytku v minimalistickém stylu. Leží na čtyřech nohách z chromované oceli. Sedák a opěrák...

Rozkládací pohovka CARLO je kus nábytku v minimalistickém stylu. Leží na čtyřech nohách z chromované oceli. Sedák a opěrák jsou čalouněny odolnou šedou látkou. Pohovka má jemné prošívání. Šířka 175 cm stačí k relaxaci nejméně tří osob současně. Pohovka má měkké výplně zvyšující komfort používání. Díky rozkládací funkci z ní navíc snadno uděláte postel. Nosnost 200 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry: 
– šířka 175 cm 
– hloubka 83-97 cm 
– výška 74-38 cm
Materiál: 
– tkanina 
– chromová ocel
Tento zlevněný produkt můžete dostat pohodlně na webu umístěný v sekci obývací pokoj! Mrkněte na vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené zboží od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Kup Židle pro své zákazníky prodává top produkty.

Tento vynikající produkt Rozkládací pohovka CARLO — kov, šedá látka značky Kup Židle snadno seženete u nás skutečně výhodně! Nabídky od 4 399 Kč.