Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Obývací pokoj
  3. Stolky do obýváku
  4. Set konferenčních stolků OREO 2 — kov, dekor divoký dub

Set konferenčních stolků OREO 2 — kov, dekor divoký dub

Tento velmi oblíbený výrobek Set konferenčních stolků OREO 2 — kov, dekor divoký dub od známé společnosti Kup Židle seženete zrovna dneska ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 2 690 Kč.
Set konferenčních stolků OREO 2 — kov

Set 2 ks konferenčních, ale i přístavných nebo odkládacích stolů přinese do vašeho domova nejen praktičnost, variabilitu, ale také industriální šarm. Stolky můžete rozmístit jednotlivě po interiéru, kde Vám vytvoří zajímavé odkládací prvky v různých výškových hladinách. A nebo společně povytažené, kde vytvoříte velkou odkládací plochu ve tvaru čísla 8.
Velkou výhodou je možnost zasunutí stolků do sebe, což oceníte při úklidu, skladování nebo při potřebě většího prostoru. A jistě zaujmou nejen již uvedenou praktičností, ale také svým stroze čistým a nadčasovým designem.
Kulaté desky z MDF v dekoru divoký dub harmonicky doplňuje kovová konstrukce po jejich obvodu v černém matném práškovém nástřiku. Ta tvoří rovněž nohy a celkově stolky zpevňuje. Na spodní liště jsou umístěny černé plastové kluzáky, které zabraňují poškození povrchu podlahy při přesunech stolků. Deska o tloušťce 1,5 cm má průměr velmi příjemných 80 cm, menší 50 cm, výška stolů je 46 a 41 cm4. Konstrukce je čtvercového průřezu. Nosnost jednotlivého stolku je do 30 kg.

Počet balení
1

Rozměr nohy (cm)
1,5 x 1,5

Hmotnost – brutto (kg)
13

Průřez nohy
Čtvercový

Typ podnože
Obvodová

Typ dekoru
3D (struktura dřeva)

Set (ks)
2

Výška (cm)
41

Výška (cm)
46

Průměr (cm)
50

Průměr (cm)
80

Nosnost (kg)
60

Demontované
Ano

Materiál desky
MDF

Tvar desky
Kruhový

Karton 1 (cm)
85 x 83 x 15

Barva nohou
Černá matná

Dekor desky
Divoký dub

Styl
Industriální

Materiál nohou
Kov

Modelová řada
Loft