Taburet SULOT — šedá, více velikostí TYP 1 – 42×42×43 cm

Praktický taburet Sulot čalouněný šedou látkou. Úložný prostor najdete nejen při odklopení sedáku, ale i v šuplíku, který je... více informací »
Taburet SULOT — šedá
Značka: Kup Židle
2 280 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický taburet Sulot čalouněný šedou látkou. Úložný prostor najdete nejen při odklopení sedáku, ale i v šuplíku, který je...

Praktický taburet Sulot čalouněný šedou látkou. Úložný prostor najdete nejen při odklopení sedáku, ale i v šuplíku, který je součástí taburetu. Vhodný do obýváku, dětského pokoje, předsíně, apod. Taburet má dvě velikosti. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu:Šířka: 42/84 cmHloubka: 42/43 cmVýška: 42 cmVýška sedu: 43 cmHmotnost: 6,8/13 kg
Hodně prodávaný produkt Taburet SULOT — šedá, více velikostí TYP 1 – 42×42×43 cm je k dispozici v pohodě tu na našem webu v oblíbené sekci obývací pokoj! Nyní si můžete vybrat parádní zboží z této populární sekce v bezva akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Tento diskontní produkt Taburet SULOT — šedá, více velikostí TYP 1 - 42×42×43 cm od odblíbeného výrobce Kup Židle můžete pořídit právě skutečně výhodně! Ceny již od 2 280 Kč.