Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas, modrá

Kancelářská židle Elmas, modrá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí,... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas
Značka: Tempo Kondela
2 880 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Elmas, modrá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí,...

Kancelářská židle Elmas, modrá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí, kvalitě a stylu. Právě židle Elmas se řídí jednoduchým heslem – pohodlí nadevše. Židle Elmas je totiž sestavena tak, aby vám nic nebránilo při vašem pracovním výkonu. Na židli najdete dva velice pružné a prodyšné materiály – membránovou látku a síťovinu. Oba dva materiály poskytují žádané větrání a vytváří příjemné klima pro sedícího. Židle Elmas také disponuje základní mechanikou, která… Tento vynikající výrobek můžete sehnat právě na našich stránkách v oblíbené sekci židle do kanceláře. Nyní získáte jiné výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další prověřené zboží od značky Tempo Kondela. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas, modrá od populární značky Tempo Kondela snadno naleznete u nás teď za výprodejovou cenu! Teď v akci 2 880 Kč.