Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas, šedá

Kancelářská židle Elmas, šedá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí,... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas
Značka: Tempo Kondela
2 880 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Elmas, šedá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí,...

Kancelářská židle Elmas, šedá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí, kvalitě a stylu. Právě židle Elmas se řídí jednoduchým heslem – pohodlí nadevše. Židle Elmas je totiž sestavena tak, aby vám nic nebránilo při vašem pracovním výkonu. Na židli najdete dva velice pružné a prodyšné materiály – membránovou látku a síťovinu. Oba dva materiály poskytují žádané větrání a vytváří příjemné klima pro sedícího. Židle Elmas také disponuje základní mechanikou, která… Tento unikátní produkt Tempo Kondela Kancelářská židle získáte bez problémů tu na našem webu v populární rubrice židle do kanceláře. Pořiďte si ještě další výrobky z této oblíbené kategorie za super cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Tempo Kondela. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní kus Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas, šedá od společnosti Tempo Kondela jednoduše můžete získat právě zde skutečně levně. Teď za akční cenu 2 880 Kč.