Tempo Kondela Lavice Burda, medová

Lavice Burda, medová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v... více informací »
Tempo Kondela Lavice Burda
Značka: Tempo Kondela
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Burda, medová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v...

Lavice Burda, medová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl lavice Burda je velice klasický, ale propracované a rafinované detaily lavici povyšují na velmi moderní kousek vybavení. Nechte se hýčkat lavicí Burda. Sedací část lavice je čalouněná látkou v medovém odstínu. Látka taktéž napodobuje samet – je jemná, lesklá a na dotek velice příjemná. Díky použité látce bude vaše domácnost zářit výjimečností. Látka je příjemná na… Unikátní a žádaný kus Tempo Kondela Lavice Burda, medová lze zakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice taburety. Nyní si můžete pořídit zlevněné výrobky z naší rubriky za outletovou cenu.

Nejprodávanější výrobek Tempo Kondela Lavice Burda, medová od společnosti Tempo Kondela jednoduše naleznete zde teď právě skutečně levně! Nabídky od 2 990 Kč.