UNIQUE Kancelářská židle BRAVO

Křeslo Bravo je vybroušenější variací modelu Brava – oproti tomu zde nechybí polohovací mechanika s možností houpání, ani... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle BRAVO
Značka: UNIQUE
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Bravo je vybroušenější variací modelu Brava – oproti tomu zde nechybí polohovací mechanika s možností houpání, ani...

Křeslo Bravo je vybroušenější variací modelu Brava – oproti tomu zde nechybí polohovací mechanika s možností houpání, ani základna s pěticí koleček pro snadný pohyb po jakémkoliv povrchu. Co však zůstává, je okouzlující retro design a vynikající komfort. Základnu křesla Bravo tvoří klasický pětiramenný kříž z lakovaného kovu, který se pohybuje po tichých a univerzálních kolečkách. Díky plynovému pístu máte možnost upravit si výšku sezení v rozmezí 8 cm. Polohování je ovládáno mechanikou Tilt, která krom… Tento velmi žádaný produkt UNIQUE Kancelářská židle BRAVO je k dispozici pohodlně tu na stránkách umístěný v rubrice židle do kanceláře! Nyní koupíte zlevněné zboží z této kategorie za výhodné peníze!

Unikátní a oblíbený výrobek UNIQUE Kancelářská židle BRAVO od oblíbené značky UNIQUE naleznete tady a teď za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 4 290 Kč.