UNIQUE Kancelářská židle Play, černá

Kancelářská židle Play, černá Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus nábytku do své kanceláře,... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Play
Značka: UNIQUE
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Play, černá Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus nábytku do své kanceláře,...

Kancelářská židle Play, černá Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus nábytku do své kanceláře, pracovny či zasedací místnosti? Design kancelářské židle Play dokonale balancuje na pomezí těchto dvou kategorií, čímž budí zaslouženou pozornost a bude tím pravým právě pro vás. Židle Play tak díky svému vyladěnému designu, doplní jakýkoliv prostor. Součást židle Play je jednoduše nastavitelný houpací mechanismus, který umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku, tuhosti opěráku a zablokování…
Tento designový výrobek UNIQUE Kancelářská židle Play, máte možnost koupit rovněž tady u nás v populární rubrice židle do kanceláře! Nyní si můžete koupit vyjímečné zboží ve zmiňované rubrice za super peníze! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce UNIQUE. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený produkt UNIQUE Kancelářská židle Play, černá od dodavatele zboží UNIQUE snadno seženete zrovna dneska za skvělou cenu. Nyní pořídíte jen za 3 190 Kč.