UNIQUE Kancelářská židle Thunder, modrá

Kancelářská židle Thunder, modrá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Thunder
Značka: UNIQUE
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Thunder, modrá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném...

Kancelářská židle Thunder, modrá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném provedení. Hodí se do studentských pokojů i kanceláří a potěší každého, kdo se rád obklopuje prodyšnými materiály a dává přednost designové lehkosti. Sedák židle Thunder je potažen membránovou látkou s vysokou prodyšností a odolností proti otěru. Netradičně je pak řešené opěradlo: to u židle Thunder tvoří oblíbený síťovaný výplet, zajišťující dokonalou prodyšnost a…
Vynikající výrobek lze nakoupit mimo jiné tady na webu v populární rubrice židle do kanceláře. Nyní získáte akční výrobky z této populární kategorie za super peníze. Populární značka UNIQUE má top sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky UNIQUE. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek UNIQUE Kancelářská židle Thunder, modrá od společnosti s dlouholetou tradicí UNIQUE jednoduše najdete tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 4 190 Kč.