UNIQUE Kancelářská židle Thunder, šedá

Kancelářská židle Thunder, šedá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Thunder
Značka: UNIQUE
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Thunder, šedá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v...

Kancelářská židle Thunder, šedá Kancelářská židle Thunder vsází na inovativní design a kombinaci moderních materiálů v elegantním barevném provedení. Hodí se do studentských pokojů i kanceláří a potěší každého, kdo se rád obklopuje prodyšnými materiály a dává přednost designové lehkosti. Sedák židle Thunder je potažen membránovou látkou s vysokou prodyšností a odolností proti otěru. Netradičně je pak řešené opěradlo: to u židle Thunder tvoří oblíbený síťovaný výplet, zajišťující dokonalou prodyšnost a…
Tento akční produkt UNIQUE Kancelářská židle Thunder, získáte teď tady na našich stránkách v populární sekci židle do kanceláře! Prozkoumejte parádní produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu.

Ve slevě výrobek UNIQUE Kancelářská židle Thunder, šedá od populární značky UNIQUE jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách ve slevě! Akční cena 4 190 Kč.