UNIQUE Kancelářské křeslo Apollo, černá

Kancelářská židle Apollo, černá Moderní kancelářská židle Apollo nabízí vše, co si můžete pro každodenní sezení přát.... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo Apollo
Značka: UNIQUE
8 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Apollo, černá Moderní kancelářská židle Apollo nabízí vše, co si můžete pro každodenní sezení přát....

Kancelářská židle Apollo, černá Moderní kancelářská židle Apollo nabízí vše, co si můžete pro každodenní sezení přát. Nabídne bohaté a optimálně tuhé polstrování s anatomickým tvarem, na dotek příjemné a prodyšné čalounění, široké možnosti nastavení a robustní odolnou konstrukci. Čalounění kancelářské židle Apollo tvoří velmi jemná, avšak zároveň vysoce odolná tkanina. K jejím největším přednostem patří dokonalá prodyšnost, díky níž si židle uchovává komfort i za parných letních dní. Židle je čalouněna… Tento kvalitní a levný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo Apollo, můžete sehnat právě teď na našich stránkách zařazený v rubrice židle do kanceláře. Najděte si akční produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu!

Velmi oblíbený kus UNIQUE Kancelářské křeslo Apollo, černá pocházející od značky UNIQUE snadno můžete sehnat právě v akci. Aktuálně v akci za 8 890 Kč.