UNIQUE Kancelářské křeslo ARES HL

Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares HL napadnou jako... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo ARES HL
Značka: UNIQUE
13 090 Kč
Ověřit dostupnost
Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares HL napadnou jako...

Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares HL napadnou jako první. A trefíte se přesně do černého, protože toto křeslo nabízí skutečně božské posezení. Vděčí za to jak prémiovým materiálům, tak propracované ergonomii, kterou podporuje kvalitní synchronní mechanismus. Nejvýraznějším prvkem křesla Ares je bez debat čalounění. To tvoří prošívaná a leštěná přírodní kůže v černé barvě. Čalounění perfektně dokresluje majestátní tvary křesla, na kterém… Tento nejprodávanější produkt UNIQUE Kancelářské křeslo ARES HL jde nakoupit přímo tady u nás v oblíbené kategorii židle do kanceláře. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky UNIQUE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo ARES HL od značky UNIQUE můžete získat nyní za akční cenu. Akční cena od 13 090 Kč.