UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM HL

Kancelářské křeslo Blossom HL je skutečným designovým skvostem, který se okamžitě stane dominantou každé kanceláře či... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM HL
Značka: UNIQUE
20 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Blossom HL je skutečným designovým skvostem, který se okamžitě stane dominantou každé kanceláře či...

Kancelářské křeslo Blossom HL je skutečným designovým skvostem, který se okamžitě stane dominantou každé kanceláře či zasedací místnosti. V tomto provedení je pak určeno těm, kteří si potrpí na špičkové materiály i zpracování. Čalounění křesla Blossom HL tvoří špičkově vyčiněná přírodní kůže v černé barvě. Té samozřejmě nemůže dělat společnost nic jiného, než právě leštěný hliník, z nějž je vyrobena pětiramenná základna. Ta zajišťuje hladký a tichá pohyb po jakékoliv podlahovině, neotřesitelnou stabilitu a…Kvalitní a levný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM lze zakoupit teď tady na našem webu v sekci židle do kanceláře. Připravili jsme pro vás ostatní zboží z této známé kategorie za super peníze. Významný dodavatel UNIQUE prodává velmi kvalitní zboží To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky UNIQUE. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM HL pocházející od značky UNIQUE jednoduše seženete nyní opravdu výhodně. V akci od 20 090 Kč.