UNIQUE Kancelářské křeslo EXPANDER

Kancelářská židle Expenader reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo EXPANDER
Značka: UNIQUE
6 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Expenader reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí...

Kancelářská židle Expenader reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí pracovny. Krom originálního svěžího vzhledu se u ní však můžete těšit také z vynikajících materiálů a rozsáhlých možností nastavení. Díky tomu je tento model velice variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Židle Expander staví na robustní kovové základně s elegantním chromovaným povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O hladký pohyb po jakékoliv…Kvalitní a žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo EXPANDER seženete právě zde tady na webu umístěný v kategorii židle do kanceláře! Vyhledejte si parádní zboží ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele UNIQUE. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel UNIQUE pro vás vyrábí skvělé produkty A tady je důkaz.

Unikátní a žádaný výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo EXPANDER od značky UNIQUE můžete sehnat zde nyní ve slevě. Nabídka již od 6 390 Kč.