UNIQUE Kancelářské křeslo EXPLORE

Minimalistická elegance v podání kancelářské židle Explore jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo EXPLORE
Značka: UNIQUE
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistická elegance v podání kancelářské židle Explore jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu...

Minimalistická elegance v podání kancelářské židle Explore jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Hranatá matná černá základna židle Explore představuje nestárnoucí klasiku. Je navíc zárukou vysoké stability a 130 kg nosnosti židle. Díky plynovému pístu je možné nastavit výšku sezení v rozsahu 9 cm. O…
Unikátní produkt je k sehnání bez problémů tady a teď na našem webu v populární rubrice židle do kanceláře! Nyní si můžete vybrat jiné zboží ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky UNIQUE. Najdete je níže na této stránce.

Designový produkt UNIQUE Kancelářské křeslo EXPLORE od top značky UNIQUE snadno můžete sehnat tady teď právě ve slevě! Nyní za akční cenu 4 490 Kč.