UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina/tkanina

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo HERO
Značka: UNIQUE
12 390 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v...

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Robustní leštěná hliníková základna židle Hero představuje nestárnoucí klasiku. Je navíc zárukou vysoké stability a 130 kg nosnosti židle. Díky plynovému pístu je možné nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. O… Designový výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina/tkanina lze nakoupit přímo tady na webu v populární kategorii židle do kanceláře. Získejte podobné kousky z této populární rubriky za super cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky UNIQUE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce UNIQUE pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní a velmi žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/síťovina/tkanina od kvalitní značky UNIQUE jednoduše můžete najít právě teď za akční cenu. Nabídka již od 12 390 Kč.