UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/tkanina

Kancelářská židle HERO, bílá/šedá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého,... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo HERO
Značka: UNIQUE
12 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle HERO, bílá/šedá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého,...

Kancelářská židle HERO, bílá/šedá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Jelikož je opěrák čalouněn kvalitní a dokonale prodyšnou tkaninou, o správné podepření bederních obratlů se stará samostatná bederní opěrka. Díky které je rovnoměrně…
Exkluzivní výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, máte možnost koupit také tady u nás v populární rubrice židle do kanceláře! Připravili jsme pro vás podobné zboží z této sekce ve výprodejové akci. To ale není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/tkanina od populární značky UNIQUE naleznete u nás skutečně výhodně. Teď za akční cenu 12 690 Kč.