UNIQUE Kancelářské křeslo SAIL PU

Hledáte-li do své kanceláře či domácí pracovny křeslo, které se okamžitě stane dominantou celého prostoru, jste na správné... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo SAIL PU
Značka: UNIQUE
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte-li do své kanceláře či domácí pracovny křeslo, které se okamžitě stane dominantou celého prostoru, jste na správné...

Hledáte-li do své kanceláře či domácí pracovny křeslo, které se okamžitě stane dominantou celého prostoru, jste na správné adrese. Kancelářské křeslo Sail PU nabízí elegantní design a luxusní materiály, to vše pak navíc v kombinaci s vynikající technikou a širokými možnostmi nastavení. Konstrukce křesla Sail HL je vyrobena z leštěného hliníku, který při nízké hmotnosti zajišťuje vysokou odolnost a neotřesitelnou stabilitu – důkazem budiž nosnost 130 kg. Stylovému leštěnému kovu samozřejmě nemůže sekundovat…
Kvalitní a žádaný produkt dostanete lehce u nás ve známé rubrice židle do kanceláře. Nyní koupíte zcela nové produkty z této populární rubriky za parádní cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete více kousků od značky UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt UNIQUE Kancelářské křeslo SAIL PU od kvalitní značky UNIQUE jednoduše můžete najít u nás skutečně výhodně. Akční ceny od 10 990 Kč.